FAC

Klasse____Jahrgang____PlatzStart Nr__________Name___________________Verein____________Lauf1_______Lauf2_______Lauf3____Gesamt
1Jahrgang 07/08        
  195Bjarne PrischmannMSC Ebersdorf0:29:49 / 00:30:36 / 10:30:83 / 000:60:32.
  289Tim WussowMSC Ebersdorf0:30:83 / 00:33:28 / 00:30:50 / 000:61:33.
  391Fabian KnoblochMSC Ebersdorf0:30:50 / 00:31:30 / 10:31:16 / 001:01:66.
  4421Madison SchwenzfeierACC Kirchwistedt0:30:64 / 00:34:58 / 00:32:31 / 001:02:95.
  5199Tizian KackmannFAC0:32:21 / 00:32:37 / 10:30:80 / 001:03:01.
  6225Mika LüchauMC-Elm0:33:21 / 20:34:43 / 00:32:34 / 001:06:77.
  7236Finn StellingMC-Elm0:35:87 / 00:33:46 / 00:33:46 / 001:06:92.
  8159Mirja AlpersFAC0:34:72 / 00:32:54 / 00:30:39 / 201:07:26.
  986Ben SchumacherACC Kirchwistedt0:34:55 / 00:34:26 / 10:33:17 / 001:07:72.
  1084Cecile HöllingsFahrendorfer AC0:32:18 / 10:33:08 / 20:32:17 / 001:09:35.
  1187Tom Luca HellerFahrendorf AC0:34:27 / 00:35:44 / 00:37:70 / 001:09:71.
  12244Kimberly HengmithACC Kirchwistedt0:32:65 / 10:33:37 / 00:33:54 / 101:11:02.
  13251Hannes Böschen 0:45:91 / 00:36:23 / 00:37:25 / 001:13:48.
  14249Saphira FlathmannMSC Ebersdorf:: / 00:32:73 / 20:35:12 / 101:22:85.
2Jahrgang 05/06        
  1111Oke TiedemannMC-Elm0:28:07 / 00:28:60 / 00:27:85 / 000:55:92.
  2222Jan MartensMC Elm0:28:71 / 00:29:05 / 00:30:16 / 100:57:76.
  3303Jaron KlempMSC Ebersdorf0:29:40 / 00:29:40 / 00:29:16 / 000:58:56.
  422Jonas WittkovskiMC Elm0:30:07 / 00:29:18 / 00:29:67 / 000:58:85.
  577Tjark HechtMSG Spreckens0:28:65 / 10:30:43 / 00:29:08 / 000:59:51.
  688Ben NehringMSG Spreckens:: / 00:31:11 / 00:29:12 / 000:60:23.
  739Felix HildebrandtMSC Ebersdorf0:30:12 / 00:31:98 / 10:31:47 / 001:01:59.
  817Marvin BeyersdorffMSG Geestequelle0:29:99 / 20:32:09 / 00:30:79 / 001:02:88.
  9248Mercedes FlathmannMSC Ebersdorf0:33:77 / 20:32:48 / 10:32:53 / 001:10:01.
  10254Jannik Heins 0:32:95 / 10:33:24 / 10:34:05 / 001:12:00.
  11107Matheo BrandtFAC0:33:15 / 10:32:16 / 10:31:43 / 101:13:59.
3Jahrgang 03/04        
  1230Justin BuckMSG Geestequelle0:27:10 / 00:28:24 / 00:30:74 / 100:55:34.
  256Collin DomasMSG Geestequelle0:28:15 / 00:28:97 / 00:27:60 / 000:55:75.
  3231Simon SchumacherMSG Geestequelle0:29:14 / 00:27:97 / 00:27:93 / 000:55:90.
  4195Jon MiessnerMC Elm0:29:38 / 00:27:66 / 00:28:46 / 000:56:12.
  5232Jannik MeyerMSG Geestequelle0:27:71 / 00:30:02 / 00:29:38 / 000:57:09.
  665Tarek HagenahMSG Geestequelle0:33:26 / 10:29:41 / 00:27:80 / 000:57:21.
  7192Lukas WojakFAC0:28:31 / 00:31:34 / 10:29:15 / 000:57:46.
  8190Janek GerkenFAC0:30:47 / 00:29:02 / 00:30:25 / 100:59:49.
  9243Finn IsraelMSC Ebersdorf0:30:71 / 00:30:34 / 00:27:82 / 200:61:05.
  10227Marvin DöscherMSG Geestequelle0:27:87 / 10:31:12 / 10:28:78 / 000:61:65.
  11252Niklas Krug 0:35:11 / 00:32:57 / 00:31:50 / 001:04:07.
  12152Joris ThomfordeFAC0:30:04 / 30:31:58 / 10:30:92 / 001:07:50.
  13253Fabian Unruh 0:35:15 / 10:31:94 / 00:36:83 / 001:08:77.
4Jahrgang 01/02        
  1140Calvin BollGremlins Nord0:27:85 / 00:28:79 / 00:28:10 / 000:55:95.
  2151Bastian BrinkmannACC Kirchwistedt0:28:12 / 00:28:25 / 00:28:82 / 100:56:37.
  3142Lasse BußMC Elm0:30:71 / 00:28:15 / 00:29:03 / 000:57:18.
5Damen        
  1235Nathalie BeyersdorffMSG Geestequelle0:29:27 / 00:31:31 / 20:28:09 / 000:57:36.
  2233Celine HengmithACC Kirchwistedt0:29:27 / 00:29:64 / 20:28:17 / 000:57:44.
  370Lea SchumacherACC Kirchwistedt0:31:23 / 00:28:92 / 00:31:19 / 000:60:11.
  466Jette DethlefsMSG Spreckens/FAC0:30:74 / 20:30:50 / 00:29:85 / 000:60:35.
  5214Nova - Mia MichaelisMSG Geestequelle0:32:78 / 00:32:53 / 00:33:42 / 001:05:31.
  638Ninja BrinkmannACC Kirchwiestedt0:29:40 / 20:30:83 / 10:30:13 / 001:05:96.
  7216Jalda KorteFAC0:30:16 / 00:31:55 / 10:32:53 / 101:06:71.
  8203Jasmin MartensMC Elm0:30:75 / 10:32:47 / 00:30:89 / 101:08:22.
  9146Sarah SchadlyFAC0:32:71 / 00:30:55 / 1:: / 001:08:26.
  10124Madlen SchwenzfeierACC Kirchwistedt0:33:69 / 10:32:49 / 0:: / 001:11:18.
  11202Nele RingeFAC0:35:88 / 10:37:23 / 00:37:25 / 001:14:48.
  1273Lina BohlingACC/ FAC0:31:28 / 30:30:40 / 20:30:68 / 101:16:08.
  1342Lara StierACC Kirchwistedt0:29:14 / 20:29:41 / 20:28:45 / 301:18:55.
6Gesamtsieger        
  1140Calvin BollGremlins Nord0:25:36 / 00:25:13 / 0:: / 000:50:49.
  2303Jaron KlempMSC Ebersdorf0:25:36 / 00:26:37 / 1:: / 000:56:73.
  3111Oke TiedemannMC-Elm0:25:50 / 0:: / 0:: / 000:25:50.
  4235Nathalie BeyersdorffMSG Geestequelle0:25:60 / 0:: / 0:: / 000:25:60.
  556Collin DomasMSG Geestequelle0:26:66 / 0:: / 0:: / 000:26:66.
  6222Jan MartensMC Elm0:27:43 / 0:: / 0:: / 000:27:43.
  791Fabian KnoblochMSC Ebersdorf0:27:84 / 0:: / 0:: / 000:27:84.
  8231Simon SchumacherMSG Geestequelle0:28:31 / 0:: / 0:: / 000:28:31.
  995Bjarne PrischmannMSC Ebersdorf0:30:29 / 1:: / 0:: / 000:35:29.
  1070Lea SchumacherACC Kirchwistedt0:30:21 / 2:: / 0:: / 000:40:21.
  11233Celine HengmithACC Kirchwistedt:: / 0:: / 0:: / 000:00:00.