MSG Spreckens

Klasse____Jahrgang____PlatzStart Nr__________Name___________________Verein____________Lauf1_______Lauf2_______Lauf3____Gesamt
1Jahrgang 07/08        
  189Tim WussowMSC Ebersdorf0:29:43 / 00:32:99 / 0:: / 001:02:42.
  291Fabian KnoblochMSC Ebersdorf0:29:24 / 0:: / 00:37:88 / 001:07:12.
  3244Kimberly HengmithACC Kirchwistedt0:32:90 / 00:35:30 / 0:: / 001:08:20.
  4199Tizian KackmannFAC0:34:70 / 00:33:86 / 00:37:56 / 101:08:56.
  587Tom Luca HellerFahrendorf AC0:37:59 / 00:34:85 / 00:42:67 / 101:12:44.
  6421Madison SchwenzfeierACC Kirchwistedt0:30:80 / 00:37:27 / 20:38:28 / 201:18:07.
  795Bjarne PrischmannMSC Ebersdorf0:38:74 / 20:34:91 / 00:51:23 / 201:23:65.
  8281Kevin MeisterMSG Geestequelle0:31:89 / 00:37:01 / 3:: / 001:23:90.
  9225Mika LüchauMC-Elm0:33:58 / 00:49:20 / 50:51:99 / 001:25:57.
  1084Cecile HöllingsFahrendorfer AC0:29:55 / 20:40:30 / 4:: / 001:39:85.
  11236Finn StellingMC-Elm0:45:61 / 30:37:63 / 10:43:58 / 301:41:21.
  12412Max JacobsTeam Wers/ACC Kirchw.0:34:80 / 1:: / 00:49:90 / 401:49:70.
  13249Saphira FlathmannMSC Ebersdorf:: / 00:46:04 / 00:50:81 / 301:51:85.
  1486Ben SchumacherACC Kirchwistedt0:36:45 / 1:: / 0:: / 000:41:45.
  15283Til DenkerMSG Spreckens0:32:26 / 2:: / 0:: / 000:42:26.
  16159Mirja AlpersFAC:: / 00:34:54 / 2:: / 000:44:54.
2Jahrgang 05/06        
  1303Jaron KlempMSC Ebersdorf0:35:49 / 00:30:26 / 00:29:39 / 000:59:65.
  2222Jan MartensMC Elm0:33:45 / 10:30:15 / 00:30:12 / 000:60:27.
  3111Oke TiedemannMC-Elm0:31:53 / 00:31:61 / 10:28:82 / 000:60:35.
  488Ben NehringMSG Spreckens0:33:93 / 30:31:48 / 00:29:03 / 000:60:51.
  539Felix HildebrandtMSC Ebersdorf0:39:57 / 40:31:05 / 00:29:80 / 000:60:85.
  6445Laurin GersdorfMC-Elm0:32:99 / 00:31:71 / 20:29:87 / 001:02:86.
  722Jonas WittkovskiMC Elm0:31:79 / 10:30:31 / 00:29:56 / 101:04:87.
  817Marvin BeyersdorffMSG Geestequelle0:36:33 / 10:33:73 / 00:33:08 / 001:06:81.
  9245Damian Nijhof 0:38:02 / 20:33:93 / 00:34:17 / 101:13:10.
  10248Mercedes FlathmannMSC Ebersdorf0:37:89 / 20:42:70 / 00:41:67 / 001:24:37.
3Jahrgang 03/04        
  1195Jon MiessnerMC Elm0:26:04 / 00:25:92 / 00:26:48 / 000:51:96.
  2231Simon SchumacherMSG Geestequelle0:26:52 / 00:27:83 / 00:26:64 / 000:53:16.
  365Tarek HagenahMSG Geestequelle0:26:83 / 00:27:29 / 10:26:49 / 000:53:32.
  4192Lukas WojakFAC0:27:74 / 00:26:52 / 00:27:05 / 000:53:57.
  5102Jannes SteffensMSC Ebersdorf0:27:25 / 00:27:56 / 00:27:31 / 000:54:56.
  6232Jannik MeyerMSG Geestequelle0:27:74 / 10:27:63 / 00:26:99 / 000:54:62.
  7183Tom NehringMSG Spreckens0:27:09 / 10:27:57 / 00:27:14 / 000:54:71.
  8230Justin BuckMSG Geestequelle0:27:72 / 00:27:74 / 00:28:47 / 000:55:46.
  9152Joris ThomfordeFAC0:28:28 / 00:29:06 / 00:27:64 / 000:55:92.
  10227Marvin DöscherMSG Geestequelle0:28:09 / 00:26:86 / 10:28:01 / 000:56:10.
  1129Mika NiewöhnerMSC Ebersdorf0:29:83 / 00:28:30 / 00:30:84 / 000:58:13.
4Jahrgang 01/02        
  1140Calvin BollGremlins Nord0:26:08 / 00:26:84 / 00:26:42 / 000:52:50.
  2151Bastian BrinkmannACC Kirchwistedt0:26:36 / 00:26:89 / 00:27:34 / 000:53:25.
  3167Thies DethlefsMSG Spreckens , FAC0:27:54 / 10:27:11 / 00:27:41 / 000:54:52.
  4142Lasse BußMC Elm0:27:30 / 00:27:33 / 00:27:34 / 000:54:63.
  5112Jan MahnkeMSC Ebersdorf0:31:05 / 00:31:96 / 00:31:87 / 001:02:92.
5Damen        
  142Lara StierACC Kirchwistedt0:28:74 / 00:28:52 / 00:27:35 / 000:55:87.
  2233Celine HengmithACC Kirchwistedt0:28:49 / 00:27:69 / 10:27:50 / 000:55:99.
  370Lea SchumacherACC Kirchwistedt0:28:47 / 00:28:46 / 00:29:69 / 100:56:93.
  4216Jalda KorteFAC0:30:50 / 00:28:50 / 00:28:66 / 000:57:16.
  5235Nathalie BeyersdorffMSG Geestequelle0:29:48 / 00:28:89 / 00:29:51 / 100:58:37.
  638Ninja BrinkmannACC Kirchwiestedt0:29:14 / 40:30:19 / 00:28:95 / 000:59:14.
  7124Madlen SchwenzfeierACC Kirchwistedt0:32:88 / 00:31:04 / 00:29:88 / 000:60:92.
  8214Nova - Mia MichaelisMSG Geestequelle0:30:90 / 10:31:06 / 00:30:11 / 001:01:17.
  9146Sarah SchadlyFAC0:33:60 / 10:30:86 / 00:31:58 / 001:02:44.
  1066Jette DethlefsMSG Spreckens/FAC0:29:47 / 10:28:00 / 10:30:52 / 001:03:52.
  1173Lina BohlingACC/ FAC0:30:16 / 20:28:94 / 20:31:02 / 301:19:10.
6Gesamtsieger        
  1140Calvin BollGremlins Nord0:26:48 / 0:: / 0:: / 000:26:48.
  2222Jan MartensMC Elm0:26:50 / 0:: / 0:: / 000:26:50.
  3195Jon MiessnerMC Elm0:26:55 / 0:: / 0:: / 000:26:55.
  4303Jaron KlempMSC Ebersdorf0:27:27 / 0:: / 0:: / 000:27:27.
  5111Oke TiedemannMC-Elm0:27:34 / 0:: / 0:: / 000:27:34.
  6233Celine HengmithACC Kirchwistedt0:27:58 / 0:: / 0:: / 000:27:58.
  791Fabian KnoblochMSC Ebersdorf0:27:89 / 0:: / 0:: / 000:27:89.
  889Tim WussowMSC Ebersdorf0:29:32 / 0:: / 0:: / 000:29:32.
  9231Simon SchumacherMSG Geestequelle0:27:90 / 1:: / 0:: / 000:32:90.
  1042Lara StierACC Kirchwistedt:: / 0:: / 0:: / 000:00:00.